13 maj 2011

Krasic: Shpresoj te sezoni i ardhshëm


Mesfushori i Juventusit, Milos Krasic është tepër i zhgënjyer me këtë sezon te klubit të tij duke thënë se shpreson shumë te sezoni i ardhshëm.

“Në këtë sezon erdhi trajneri i ri dhe shumë lojtarë të ri. është normale që ne kemi pasur disa vështirësi”.

“Ndeshja kundër Chievos thjeshtë ishte e pabesueshme, duke përfunduar në një mënyrë të cilën askush nuk e priti”.

“Unë shpresoj se sezoni i ri do të jetë shumë më i mirë se ky sezon dhe shpresoj se do të garojmë për ndonjë titull”, tha Krasic në konferencë për shtyp.
/JUVENEWS.TK/