06 maj 2011

Juventusi ne vezhgim te talenteve Anglez


Nga Anglia vijne lajme te reja rreth Juventusit, Zonja e Vjeter eshte e interesuar per dy lojtar te talentuar Anglez. Behet fjale per Connor Wickham, 18 vjecari i dell'ipswoch, dhe Phil Jones, mbrojtesi 19 vjecar i Blackburnit.

Duke u bazuar ne "Metro.co.uk," Marotta ka hedhur shikimin ne keta dy lojtar te talentuar qe jane pjese e te rinjeve te Kombetares Angleze.

Mirepo per ti marre keta dy lojtar Juventusi duhet te perballet me konkurente te forte si Arsenal, Liverpool, Tottenham dhe Chelsea./Juventus-fans.net/