13 maj 2011

Juventusi kërkon të bëjë "BOOM" në merkato


Pas transferimit të Pirlos tek Zonja e Vjetër pritet të vijnë lojtarë të tjerë të klasit botëror.Sipas zërave më të fundit agjenti i Juventusit Beppe Marotta ka udhëtuar dje drejt Madridit.

Siç thonë të përditshmet Spanjolle dhe Italiane, agjenti i Juventusit është takuar me Perez për Karim Benzeman dhe me drejtuesit e Atletico Madridit për Aguero.

Pritet nga çdo çast që agjenti Marotta të mos kthehet duarbosh në Itali por të rrëmbejë disa yje në Spanjë.
/JUVENEWS.TK/