12 maj 2011

Juve në negociata me Klosen


Juventusi raportohet se është duke negociuar me sulmuesin e Bayernit të Munichut, Miroslav Klose.

Burime nga Gjermani thonë se Juve tashmë ka kontaktuar me kampin e Klose për një transferim të tij në Serie A.

Sulmuesi gjerman ka refuzuar kërkesën e Bayernit për të diskutuar kontratën e re dhe po mendon opsione të tjera.

Klose dëshiron të largohet nga gjiganti gjerman për shkak të pamundësisë për të siguruar vend si startues në ekipin e parë.
/JUVENEWS.TK/