04 maj 2011

Juve dhe Milan ndjekin Stekelenburg deri ne skadencen e kontrates!


"Nuk ka asgje me asnje skuader, nuk ka asnje kontakt me asnje skuader italiane ose te huaj".

Kete ka thene Rob Jansen, agjenti i Marteen Stekelenburg, portieri i Ajax te cilit po i skadon kontrata, dhe qe eshte nen vezhgimin e vazhdueshem te Milan dhe Ajax.

Per calciomercato.it, Jansen ka shtuar:

"Prioritet per te nje skuader jo holandeze?

Per momentin nuk mund te konfirmoj asgje, eshte ende i mundur nje rinovim me klub holandez".
/JUVENEWS.TK/