04 maj 2011

Chiellini ka ende shprese


Sot ne mengjes, Giorgio Chiellni eshte ftuar ne nje takim ne nje shkolle ne Torino rreth kampanjes per Asosacionin Kunder Kancerit.

I pyetur per gazetaret ne skene, Chiellini ka thene se ai dhe skuadra ende besojne ne nje vend ne Ligen e Kampioneve, "Ka ende shprese per te shkuar ne LK, neve tani ka kane mbetur edhe tri fitore per ti arritur e pasi te perfundojne keto do te shikojme se c'kemi bere, neve tani na nevojitet fati per te kapur trenin e fundit."/Juventus-fans.net