04 maj 2011

Afellay dhe Steklenburg, flet agjenti


Rob Jansen, agjenti i dy lojtareve Holandez, Ibrahuim Afellay dhe Maarten Steklenburg, foli per te ardhem e dy klienteve te tij per Calciomercato.it.

"Afellay do te qendroi ne Barcelone, ai eshte i kenaqur atje dhe ka bere nje paraqitje te mire ne ndeshjen e fundit". Ndersa sa i perket Steknlenburgut jane te interesuar disa skuadra Italiane pa perjashtuar edhe nga shtetet tjera.

Tash eshte heret te flitet rreth nje largimi te tij mirepo mund te jete e mundur qe ai te vazhdoi kontraten me Ajax'in." Te dy lojtaret ne fjale jane te vezhguar nga Juventusi./Juventus-fans.net