16 maj 2011

Agnelli dhe Marotta të tërbuar me lojtarët


Andrea Agnelli dhe Beppe Marotta kanë reaguar shumë keq përballë humbjes së rradhës sezonale të Juventusit. Presidenti dhe drejtori i përgjitshëm i ekipit bardhezi –sic bën të ditur “ La Gazzetta dello Sport”- kanë lënë stadiumin të tërbuar, duke lënë telekamerat. Të nevrikosur sidomos me lojtarët.

Drejtuesit e bardhezinjëve nuk kanë pëlqyer këtë rënie tensioni që ndodhi gjatë ndeshjes. Mungesë krenarie, këmbë të ngathëta dhe mungesë përqëndrimi. Prite disa qortime para stërvitjes së sotshme. /FCJUVENTUS-NEWS/