18 maj 2011

Agnelli dëshiron Walcott tek Juve


Presidenti i Juventus, Andrea Agnelli ka shprehur interesim edhe për anësorin e Arsenalit, Theo Walcott.

Agnelli është gati të shpenzojë rreth 120 milionë € për të blerë Theo Walcott dhe Carlos Tevez.

Juve po ashtu ka propozuar ekipin e ëndrrave për sezonin tjetër:

4-2-4: Buffon; Zapata (ose Beck), Bonucci, Barzagli, Chiellini; Montolivo (ose Melo), Diarra (ose Marchisio), Krasic (ose Walcott), Ribery; Matri, Tevez (ose Benzema).
/JUVENEWS.TK/