07 shkurt 2011

Benzema në qershor bardh e zi !

Siç është thënë në ditët e fundit të merkatos së janarit nga agjenti Ernesto Bronzetti, Juventusi ishte përpjekur seriozisht për ta marrë Karim Benzeman nga Real Madridi.

Sipas së përditshmës sportive "Marca" sulmuesi mund të bashkohet me Juventusin në qershor, pasi sipas kësaj gazete, 'Los Blancos' në verë do të përforëcohen me sulmuesin Aguero, dhe mundësia e largimit të Karim Benzemas nga është shumë e mundshme. /Juventus-Fans/