08 maj 2011

Sergio Aguero eshte nje pike e rendesishme ne planet e Juventus!


Pas mbledhjes ku eshte diskutuar per te ardhmen e Juventus duket se Aguero eshte nje synim i forte dhe i qarte...

Agnelli, Elkann e Marotta jane mbledhur per te bere nje permbledhje per sezonin e ardhshem. Flitet per plot 100 milioni euro te gateshme per ti kthyer bardhe e zinjte ne krye te futbollit.

Se pari duhet zgjidhur nyja per sa i perket trajnerit: ngjitet Delneri bie Mazzarri, por Villas Boas eshte gjithmone nje nder me te preferuarit. Me pas duhet nje sulmues i rendesishem: dhe emri i Sergio Agueros mbetet gjithmone me i lakuari.
/JUVENEWS.TK/