03 maj 2011

Lotito kundër gjyqtarit: Ndryshoi ndeshjen


Klaudio Lotito është i inatosur në fund të ndeshjes ndaj Juventusit. Presidenti i Lacios e ka kapur me treshen e gjyqtarëve pas humbjes në “Olimpiko”, ku Ledezma doli me karton të kuq para golit:

“Ka fakte që krijojnë një ndryshim radikal të prespektivave dhe duhet ndërhyrë. Mjafton të shohësh ndeshjet e të dielës dhe atë të sotmen (mbrëmë): nuk janë opinione, por janë polemika. Besoj te drejtësia, sepse këto janë episode që ndryshojnë renditjen”.
/JUVENEWS.TK/