30 gusht 2008

Tiago refuzoi edhe Monacon!

Portugezi i radheve te Juventusit, Tiago Cardoso Mendes duket se edhe nje sezon do te kaloje tek Juvja pasi qe ai ka refuzuar te gjitha ofertat e ofruara nga klube te ndryshme evropiane. Tiago se pari refuzoi kalimin ne Tottenham, me pas refuzoi Evertonin, Porton dhe me ne fund ka refuzuar edhe oferten e Monacos, vetem e vetem per te qendruar me ngjyrat bardhezi. Tiago erdhi ne Juventus vitin e kaluar per nje shume te hollas prej 13 milione euro dhe thuajse gjate gjithe sezonit ishte i ulur ne pankine gjate ndeshjeve ku luante Juventusi. "A do te jete edhe nje tjeter vit per Tiagon te qendroje ne pankine sikur vitin e kaluar, do te shohim gjate sezonit te ardhshem"!.