28 gusht 2008

LAJME SHKURT 1. Erjon Bogdani dhe Besart Berisha, rivishen kuqezi

 2. Napoli-Vllaznia, shkodranët sot duan ta mbyllin me nder

 3. Suedia, Albak e Ljungberg mungesat me peshë

 4. Rrudho, lamtumirë kampionatit shqiptar

 5. Frikë nga kampionati i kaluar

 6. Venger: Kemi potencialin të fitojmë Champions

 7. Mihajloviç: Metodat e Murinjos dëmtojnë lojtarët

 8. Premiershipi, më i pasuri. Bundesliga tërheq tifozët

 9. Sulm Serisë A: Një kampionat "plak"

 10. Çelsi, tentativa finale për Kaka , gati 100 milionë

 11. Milani, në fushë Kaka, Dinjo, Sedorf e Pato

 12. Francë, Domenek rikthen sërish Makelelen

 13. Inter: Dëmtohet Rivas, rikuperohet Kordoba

 14. Inter: Në pritje të Kuarezmës siguron Obinan

 15. Menez, tashmë zyrtarisht i Romës

 16. Fiorentina magjeps Marçelo Lipin

 17. Arrigo Saki: Interi, favorit për të bërë histori

 18. Berluskoni mund Moratin në merkato

 19. Morinjo: Sheva? Ishte mësuar keq tek Milani

 20. Kostakurta: Nuk do e blija Shevën

 21. Vila, me Valencian deri në 2014-n

 22. Banega huazohet tek Atletiko e Madridit

 23. Kazorla: Jam i lumtur që rinovova me Vilarealin

 24. Robinjo te Çelsi, çështje orësh

 25. Ouen shpreson të shënojë ndaj Arsenalit

 26. Vidiç: Jam i lumtur te Mançesteri