30 shtator 2009

Tevez: Tifozët e Man Utd më tradhëtuan

Sulmuesi i Manchester Cityt Carlos Tevez e ka ndërruar qëndrimin e tij në lidhje me tifozët e ish skuadrës së tij Manchester United." Në derbin që e luajtëm unë kisha vendosur që të mos festoja në rast se do të shënoja, por tifozët e Man Utd nuk më rrespektuan dhe unë tani do të festojë nëse do të shënojë kundër tyre" deklaroi Tevez