30 shtator 2009

Me Diegon, Juve mund ta fitojë Championsin

Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut Karl-Heinz Rummenigge beson se Juventusi është një skuadër e aftë për të fituar ligën e kampionëve." Ata janë rilindur pas Calciopolit. Mendoj se ata janë shumë të fortë për të luftuar për Scudetton dhe në ligën e kampionëve. Diego? Ne e dëshiruam atë, por Juve ishte më e aftë dhe me të mund ta ketë shumë më të lehtë fitimin e ligës së kampionëve" theksoi Rummenigge.