30 shtator 2009

Bayern-Juve, gjithçka gati

Sonte do të luhet ndeshja mes Bayern Munich dhe Juventus, dhe pritet që këto dy skuadra të dhurojnë spektakël.Juventusi pritet të startojë me këta futbollistë:Buffon; Grygera, Legrottaglie, Chiellini, Grosso; Camoranesi, Melo, Marchisio; Diego; Amauri, Iaquinta.Bayerni pritet të startojë me këta futbollistë:Butt, Lahm, Van Buyten, Badstuber, Pranjic – Mueller, Tymoshchuk, Schweinsteiger – Robben, Gomez, Ribery