30 shtator 2009

Puyol: Nuk luajtëm më të mirën

Mbrojtësi i Barcelonës pas ndeshjes me Dinamo Kiev mendon se nuk e kanë luajtur ndeshjen më të mirë të mundur. '' Në përgjithësi skuadra luajti mirë, ishte ndeshje e vështirë, dhe nuk e luajti ndeshjen më të mirë që mundemi. Ne jemi të gëzuar me tri pikët, ne e dinim që ata janë të fortë në mbrojtje, dhe do të sulmonin me kundërsulme''