30 shtator 2009

Benzema optimist

Ylli i Real Madridit Karim Benzema i është bashkangjitur vargut të njerëzve që mendojnë se 'Los Merengues' mund ta fitojnë ligën e kampionëve." Unë e di se mund ta bëjmë. Futbolli ka shumë befasi, por ne e duam këtë titull dhe me skuadrën që kemi mund ta fitojmë" u shpreh Benzema.