29 shtator 2009

Ronaldo është i mrekullueshëm

Superylli Brazilian Ronaldo e ka bërë të qartë se ai nuk do të rikthehet te skuadra e Real Madridit dhe gjithashtu Fenomeni foli edhe për Cristiano Ronaldon." Ai luan me numrin tim dhe me emrin tim. Mendoj se ai është i mrekullueshëm dhe e këshillojë që të punojë deri në maksimum" u shpreh Ronaldo për të përditshmen spanjolle 'AS'.