30 shtator 2009

Gerrard: Tani na pret Chelsea

Liverpooli do të ndeshet me Chelsean të dielën dhe kapiteni i 'The Reds' Steven Gerrard është munduar që me anë të një deklarate të inkuarojë bashkëlojtarët e tij." Rezultatin e ndeshjes me Fiorentinën duhet ta harrojmë sa më shpejtë të jetë e mundur. Tani përballë do të kemi një ndeshje shumë të vështirë kundër Chelseas, dhe duhet të rikthehemi në formë" deklaroi Gerrard.