30 shtator 2009

Hughes i lumtur me Santa Cruz

Trajneri i skuadrës së Manchester Cityt Mark Hughes është ndarë shumë i lumtur me debutimin e Roque Santa Cruz në ndeshjes kundër West Hamit." Ky është një moment shumë i rëndësishëm për skuadrën tonë. Roque më në fund mund të luajë dhe do të na shërbejë shumë" u shpreh trajneri Hughes.