29 shtator 2009

Hajdutët grabisin shtëpinë e Borrielos

Problemet e Marko Borrielos nuk kanë fund. Nga ish-e dashura Belen tek dëmtimet dhe tani ka ardhur edhe vjedhja. Të shtunën në mbrëmje, ndërsa sulmuesi i Milanit ishte në një darkë me familjen, apartamenti i tij në qendër të Milanos është vjedhur. Duket se dëmi ekonomik është i madh. Policia po heton dhe të dielën ka bërë të gjitha kontrollet e duhura në banesën e futbollistit kuqezi që sot duhet të rikthehet të stërvitet rregullisht me ekipin. Lajmi i mirë i vetëm pas një jave tjetër problematike.