19 qershor 2010

LAJME NEWS 19.06.2010 - GrandeJuve  • LAJME SHKURT: - Trezegue mbetet ne torino...

  • LAJME SHKURT: - Immobile huazohet te Siena

  • LAJME SHKURT: - Groso do te largohet nga juventusi

  • LAJME SHKURT: - Juve eshte i interesuar per Luca Podolski

  • LAJME SHKURT: - Caseres mund te kaloje ne Milano

  • LAJME SHKURT: - Galatasarai kerkon Polsenin

  • LAJME SHKURT: - Agjenti i Krishitos, Futbollisti mbetet mes Genoas dhe Juves

  • LAJME SHKURT: - Ende ka shpresa per Krasic (ashtu mendon vet lejtari)

  • MERKATO E JUVES: - Simone Pepe, Jorge Martinez dhe Marco Storari jan emrat e pare te cilet jane pjes e Juventusit per stinorin 2010-11, edhe pse Martinez dhe Storari ende nuk kane firmosur ata tashme konsiderohen si futbollist te Juves. Sipas Gazetes TuttoSport ne krahun e djatht priten te luajn Mattia Cassani dhe Marco Motta, kurse ne krahun e majt Gael Clichy dhe Dennis Aogo. Qendermbrojtja do te ishte me dyshen Giorgio Chiellini dhe Leonardo Bonucci. Mesfusha e deshiruar Milos Krasic dhe Stefano Guberti, kurse per sulmues jane tre emra Alberto Gilardino, Edin Dzeko dhe Gianpaolo Pazzini..