24 qershor 2010

Almiron mbetet ne Bari

Sky Sport 24 lajmron se Bari ka blere gjysmen e kartonit dhe ka arritur marveshje me Juventusin per mesfushorin Sergio Almiron.

Juventus do te fitoj 2,5 milion euro.

Almiron do te mbetet ne Bari dhe do te luaj si futbollist i Barit dhe i Juves..