18 qershor 2010

Juventus 2010-2011

Juventus 2010-2011: Skuadra e zemres son Juventus fazen pergaditore e fillon me 3 korrik. Juve para takimeve kualifikuese per Ligen e Europes do ti zhvilloj edhe disa ndeshje miqesore, nderto edhe me Lionin dhe Hambugun..

  • 11.07.2010 Universitatea Craiova

  • 15.07.2010 Al Nassr

  • 18.07.2010 Hambrug

  • 24.07.2010 Lyon (Per cdo ndeshje tjeter dote informoheni ne Lajme News ne www.GrandeJuve.tk ose ne www.grande-juve.net )