30 nëntor 2009

Huntelaar: Nuk dua të ndalem

Klaas-Jan Huntelaar shpreson se dy golat e tij në fitoren ndaj Catanias do të ringjallin karrierën e tij në Milan.
Sulmuesi holandez u transferua në San Siro gjatë verës nga Real Madrid, por ka vuajtur deri më tani gjatë këtij sezoni.
Ai nuk kishte realizuar asnjë gol, por shënoi dy herë në minutat e fundit të ndeshjes për fitoren 2-0 ndaj Catanias.
“Kam punuar shumë për të treguar lojën time dhe shpresoj të përmirësohem më tepër. Dua të vazhdoj kështu. Këta dy gola janë pikënisje për mua. Nuk dua të ndalem”, tha ai.