23 shtator 2010

Zamparini i kerkon falje Marottas dhe Juventusit

Sipas Tuttosport Zamparini ka bere kthese nga theniet e tij( Interi eshte Juventusi ri ne sensin mediatik,jo neblerje te ndeshjeve; Ne qofte se Juves te enjten nuk i japin tre penallti fallco atehere ne do te fitojme pasi jemi shume me te forte ). Pas ketyre deklaratave Zamparini ka marre ne telefon drejtorin gjeneral te Juventusit Beppe Marotta duke kerkuar falje per deklaratat e tij. Dhe me sa duket Marotta dhe Andrea Agnelli ka vleresuar shume telefonaten e Zamparinit.