20 shtator 2010

MOGGI: Juve nje rritje e madhe , Krasic blerja me e mire !

Ish drejtori i pergjithshem i Juventusit Luciano Moggi,ne programin televiziv”Dje,Moggi dhe neser”,transmetuar ne kanalin GOLD TV(ne SKY) ka komentuar javen e trete te kampionatit me deklarata qe zakonisht duhen diskutuar .

Me ne fund nje fitore e bukur per Juventusin,e cila do te sherbeje per ti dhene besim amjentit Juventin.Krasic ka konfirmuar edhe nje here se eshte blerja me e mire,edhe nese nuk eshte nje kapion qe ben diferencen.Vlera e vertet e Juventusit por do ta zbulojme me 3 tetor kunder Interit.Deri me sot skuadra qendron ne vend te katert.Ai flet gjithashtu edhe per Cassanon.Cassano? Pjekuria e tij tashme nuk me befason me.Nese do isha te Juve do e kisha marre me siguri.