13 shtator 2010

Quagliarella : I kenaqur me golin , por objektivi ishte te fitonim !

Eshte i lumtur per gjysem Fabio Quagliarella, pas ndeshjes kundër Sampdoria. Goli i tij mund t’i jepte suksesin e parë në kampionat Juventusit, por kjo nuk ndodhi, sepse në fund ekipi qe drejtohet nga Di Karlo barazoj. Sulmues nga Castellammare di Stabia gëzohet pasi shënoi nje gol dhe golin e pare te tij em Juventusin , por është i zhgënjyer nga rezultati: “Unë jam i lumtur për golin, por goli im ishte për të fituar dhe për fat të keq ne nuk patem sukses,” lakonik koment Quagliarella ne konferencë për shtyp.