14 shtator 2010

Moggi : Une ne Juve ? Pse JO !

Ish-drejtori sportiv i Juves Luciano Moggi per " Tutto Campo " ka deklaruar : Gabim ka bere qe Juve ka larguar Giovincon si dhe Diegon . Nuk blehen 11 lojtare per njehere . Ne Juve mungon kualiteti . Del Neri thote se Juvja nuk eshte per Scudetto ? Ai vetem sa i demotivon lojtaret . Nese me vjen mundesia une do rikthehem ne Juventus por nuk nvaret nga une .