31 gusht 2009

Robben: Dëshiroj të shënoj kundër Realit

Ish futbollisti i Real Madridit dhe tash më i Beyern Munchen Arjen Robben deklaroi '' Dëshira ime është që të takohemi me Realin në Ligën e Kampionëve. Nëse unë shënojë kundër atyre do të gëzohem shumë. Unë dëshiroj të luajë kundër ish shokëve të mi, nëse i mposhtim ata do të ishte dita më e mirë e jetës'' u shprehë Robben