31 gusht 2009

Adebayor: Man City ka besim tek unë

Futbollisti i Man Cityt Emanuele Adebayor deklaroi se '' Man City është duke më besuar mua, dhe talentit tim. Unë vetë duhet të vazhdojë të punojë më shumë, dhe gjithçka do të shkojë mirë në skuadër. Ne fituam tri ndeshje, dhe jemi shumë të gëzuar. Me rëndësi është që gjatë ndeshjeve jemi duke u kënaqur'' u shprehë Adebayor