31 gusht 2009

Mourinho bllokon Mancinin

Trajneri i Interi nuk ka lejuar që Mancini të transferohet në Romë apo Genoa. Mësohet se Mourinho ka thënë që Mancini nuk bënë të largohet nga Interi dhe se ai duhet të qëndroj.Ai do të vazhdojë të punojë dhe të gjejë vend në klub.