31 gusht 2009

Adebayor: Mund ta mposhtim Arsenalin

Emmanuel Adebayor është ndalur për ta komentuar ndeshjen e skuadrës së tij kundër Arsenalit. " Unë jam i pregatitur shumë. Do të luaj kundër shokëve të mi. Do të jetë një ndeshje e vështirë por ne luajmë në shtëpi dhe mund të fitojmë" u shpreh Adebayor