31 gusht 2009

Protestohet Spalleti

Pas humbjes kundër Juventusit me rezultat 3-1 një grup i tifozëve ka shkuar tek stërvitorja dhe ka protestuar trajnerin e Romës duke e fajësuar për humbjen kundër Juventusit. Sipas gazetës '' La Reppublica'' këto protesta kishte për qëllim që futbollistët të kenë kujdes me lojën e tyre, por në qendër të vëmendjes ishte Spalleti