31 gusht 2009

Ribery: Jam i lumturë me Robben

Futbollisti i Bayern Munchen Francezi Franck Ribery deklaroi se '' Nënshkrimi i Robben në Bayern më ka gëzuar shumë. Kjo më bënë që unë të vazhdojë me Bayernin. Ai është një futbollist luftarak, dhe ka një potencial të madh për të luajtur futboll. Unë edhe më herë kam dashur që klubi të nënshkruajë futbollist siq është Arjen Robben.'' u shprehë Ribery.