31 gusht 2009

Emery: Valencia kaloi testin e parë

Trajneri i Valencias Unai Emery pas fitores kundër Sevillas deklaroi '' Ne kalum një test shumë të rëndësishëm sot. Ne kemi ende nevojë të punojmë, dhe të forcohemi. Mendojë puna që kemi bërë deri tani ishte edhe prezente në fushë dhe këtë dëshirojë të shohë në ndeshje. Gjithë futbollistët treguan një performancë të lartë, dhe ky ishte qëllimi ynë'' u shprehë Emery