31 gusht 2009

Guardiolla: Ardhja e Robinhos do të ishte jashtë logjikës

Trajneri i Barcelonës Pep Guardiolla për gazetën Spanjolle ''Marca'' deklaroi ''Robinho ka nënshkruar vitin e kaluar për Man Cityn, dhe do të ishte jashtë logjikës një transferë e tillë. Ne tani do të fokusohemi në talent të rinjë brenda klubit për të mbajtur skuadrën në toplistë. Ibra është një futbollist shumë i madh, ai do të rikthehet në performancën që e dëshirojmë'' u shprehë Guardiolla