31 gusht 2009

Gerrard: Nuk do të përsëriten gabimet

Kapiteni i Liverpoolit Steven Gerrard është i sigurtë se skuadra e tij me fitoren ndaj Boltonit i ka dhënë fund një fazë jo të mirë. " Kjo fitore na ka zgjuar nga gjumi. Jam i sigurtë se këto gabime që i kemi bërë me Aston Villën dhe Tonttehamin nuk do të përsëriten më" deklaroi Gerrard