31 gusht 2009

Juve – Lion, marrëveshje në minutën e fundit për Groson

Sipas mediave italiane, marrëveshja zyrtare është arritur në shifrat e rreth 3 milion eurove.Mbrojtësi italian do të ketë një kontratë dyvjeçare me klubin bardhezi dhe do t’i bashkohet Juves pas ndeshjes së kombëtares në Firence.
Ndërkohë, “Zonja e vjetër” ka përfunduar marrëveshjen me Kaljarin për huazimin e të riut Ariaudo.