30 gusht 2009

Cobboli: Nuk jam armik i Interit

Presidenti i Juventusit Giovani Cobbolli Gigli deklaroi se '' Transferat janë përfunduar, nesër nuk do të ndodhë asgjë. Mendojë se janë disa skuadra që do të luftojnë për Scudeton, por unë nuk jam armik i Interit. Është fjalë e rëndë ajo, dhe në futboll nuk ekziston. Unë jam tifozë i Juves dhe kaq'' u shprehë Cobolli