31 korrik 2009

Van Gaal i lumtur

Pasi që skuadra e tij mposhti mbrëmë Manchester Unitedin në finalen e "Audi Cup", dhe siguroi vendin e parë, trajneri Luis Van Gaal ndihet shumë i lumtur. Sipas tij, skuadra që ai e drejton u paraqit shumë mirë në këtë turne dhe e meritoi fitoren. Në "Audi Cup" vendin e parë e zuri Bayern Mynihu, të dytin Manchester United, të tretin Boca Juniors dhe të katërtin Milani