30 korrik 2009

Ferguson beson tek Nani

Sir Alex Ferguson është i bindur se mesfushori i skuadrës së tij Portugezi Nani, në sezonin e ardhshëm do të jetë në qendër të vëmendjes. " Nani tashmë është 22 vjeç dhe luan në nivelin më të lartë të futbollit. Unë besoj shumë tek ai ngase është një talent. Në sezonin e ardhshëm do të ketë më shumë hapësira dhe do të tregoj formën e tij më të mirë" theksoi Ferguson