30 korrik 2009

Cassano i gatshëm për një klub të madh

Agjenti i Antonio Cassanos e ka lënë ta hapur mundësinë e transferimit të klientit të tij tek skuadra e Interit. " E dimë se Interi është e interesuar dhe jemi të lumtur për këtë. Cassano është i gatshëm të luaj me një skuadër të madhe, ndoshta edhe në Inter" deklaroi Giuseppe Bozzi për Sky Sport Italia