30 korrik 2009

Spalleti: E duam Cruzin

Trajneri i skuadrës së Romës Luciano Spalleti është i interesuar që të marë shërbimet e sulmuesit të Interit Julio Cruz. " Cruz është i fortë dhe i kompletuar. Ne jemi të interesuar për të, por gjithçka varet nga buxheti ynë" deklaroi Luciano Spalleti. Për Julio Cruzin e interesuar është edhe skuadra e Lazios