31 korrik 2009

Eto’o: Tash duam Superkupën

Pas trofeut Pirelli Cup, i cili u mbajt në Mbretërinë e Monacos dhe që përfundoi të enjten mbrëma, Samuel Eto'o - pasi e la stadiumin Louis II - thotë se synim i radhës i klubit Nerazzurr është Superkupa e Italisë. “Jam i lodhur, kam bërë vetëm një stërvitje. Gjërat po shkojnë mirë, edhe pse është vetëm fillimi. E rëndësishme ishte të fitonim dhe ia dolëm. Tash mendojmë për Superkupën e Italisë, të cilën dëshirojmë ta fitojmë”, tha transferi i fundit i kampionit të Italisë.