30 korrik 2009

Torres: Do të jemi pandalshëm

Sulmuesi i Liverpoolit Fernando Torres është i bindur se skuadra e tij në sezonin e ardhshëm do të jetë kampione në Premier ligës Angleze. " Me këtë ekipë që kemi mund të them lirisht se do të jemi të pandalshëm. Merkatoja është ende e hapur dhe mund të vijnë futbollistë të rinjë. Me trajnerin Benitez po punojmë shumë dhe do t'ja arrijmë qëllimit" u shpreh Fernando Torres për "News of the World"