30 korrik 2009

Mourinho përgatit listën e të padëshiruarve

Milano - Trajneri i Interit Jose Mourinho dëshiron ta zvogëlojë numrin e futbollistëve që ka në dispozicion në skuadrën e tij.
Momentalisht Interi ka 27 futbollistë ndërsa tekniku luzitan kërkon një skuadër me vetëm 23 të tillë. Sipas mediave lojtarët që do të largohen nga zikaltrit janë: Nicolas Burdisso, Nelson Rivas, Victor Obinna, Patrick Vieira dhe Mancini.