31 korrik 2009

Ferrara sulmon Realin

Trajneri i Juventusit Cirro Ferrara sot do të përballet me Real Madridin dhe i është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve në lidhje me Cristiano Ronaldon. " Mendoj se blerja e Cristiano Ronaldo nuk do të sjellë trofe për Real Madridin. Nuk mendoj se ka qenë e nevojshme të shpenzosh shumë. Ronaldo është një lojtarë si gjithë të tjerët dhe nuk duhet zmadhuar shumë" u shpreh Cirro Ferrara